Zāģmateriāli

Piedāvājumā ir dažāda garuma un dažādu izmēru zāģmateriāli. Iespējams iegādāties gan ēvelētus, gan neēvelētus materiālus. Materiālus iespējams piegādāt. Pērkot preces lielā apjomā, iespējama papildus atlaide. Ražojot materiālus, mēs izmantojam vietējās izejvielas.

Viens no populārākajiem produktiem ir vagondēļi. Uzņēmums piedāvā gan skujkoku (priede, egle), gan lapkoku (apse, alksnis) vagondēļus. Lapkoku vagondēļi ideāli atbilst iekštelpām. Cena sākot no 3,50 € par 1m2.

vagonka

 

Pēdējā laikā arvien iecienītāki kļūst apšuves dēļi jeb block house.
Šie dēļi ne tikai uzlabos Jūsu celtnes izskatu, bet arī ir fantastisks materiāls veco māju siltināšanai. Sortimentā iespējami dažādi izmēri un garumi. Tā kā dēļus visbiežāk izmanto ārējai apšuvei, mēs piedāvājam materiālu no skujkoka. Šī materiāla cena sākas no 7€ par 1m2.

Lagergeb.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Par iecienītu materiālu terasēm jau ir kļuvuši dēļi. Tie tiek ražoti no priedes, egles vai lapegles. Pieejami vairāki izmēri. Dēļus iespējams imprignēt. Piedāvājumā ir arī neimprignēti dēļi. Cena sākas no 7€ par 1m2.

terase i grilhys 001

Jau vairākus gadus uzņēmums izgatavo ēvelētus materiālus pēc pasūtījuma. Mēs garantējam ātru un kvalitatīvu izgatavošanu.

material

Tāpat piedāvājam neēvelētus koka būvmateriālus par izdevīgām cenām.