Malka

Malka

2015. gada sākumā uzņēmums iegādājās līniju malkas ražošanai. Ražo bērzu un baltalkšņu malku. Iespējams iegādāties gan paletēs, gan maisos. Malka ir sausa. Žāvēta gan kamerā, gan zem nojumes (dabiski). Ražojam eksportam un vietējam tirgum.

drova 002

drova 004

malka

 

Koka mājas

Koka mājas

Uzņēmums savā praksē paspēja uzbūvēt apmēram 100 dzīvojamas mājas no koka. Starp uzbūvētajiem objektiem bija gan guļbūves, gan mājas no brusām. Māju izmērs svārstījās no dažiem m2 līdz simtiem m2. Izgatavosim jebkādu māju pēc projekta par izdevīgu cenu no vietējām izejvielām. Arī pirtis ir populārs produkts. Brusām ir dažādi biezumi, tāpēc mūsu ražotajās mājās var dzīvot gan visu gadu, gan tikai gada siltajā laikā.

brusaBrusa ir ne tikai estētiski interesants materiāls, bet arī saglabās Jūsu mājā siltumu.

material2

Materiālu klāsts ir plašs. Tas der gan vasaras māju būvniecībai, gan siltu māju būvniecībai.

Sauna

Klasiskā latviešu guļbūves pirts ir iecienīta prece. Par izdevīgu cenu. Pirtij ir arī priekštelpa un duša. Iespējams uzcelt arī otro stāvu ar dzīvojamo istabu. Izgatavojam pirtis arī pēc klienta vēlmēm. Guļbūves varētu būt arī bez pirts.

november 2014 008

Šis ir viens no pēdējiem projektiem, ko uzņēmums pabeidza Beļģijā. Silta māja, kas der arī mūsu ziemām, par izdevīgu cenu.

777

domik 100 bruss

twin-skin-cavity-wall

4_8x4_8x20.jpg

2863_1197584386_tmb1budka-002dom-tum-2

Nepatīk bildēs esošās mājas? Jūsu sapņu māju vienmēr varam radīt.

 

Dārza mājiņas

Dārza mājiņas

Uzņēmuma piedāvājums var palepoties arī ar mājiņām. Tās varētu būt gan dzīvojamas, gan saimnieciskas, gan izklaides. Iespējams saražot Jūsu sapņu mājiņu pēc pasūtījuma.

Mājiņas ir ražotas gan no dēļiem (block-house), gan no brusām.

Šis šķūnis ir būvēts no dēļiem. Izcila iespēja Jūsu dārza inventāra uzglabāšanai. Saimniecības ēkas cena sākas no 200€.

Lagergeb.

Ja nav kur uzglabāt dārza inventāru, tad šī mājiņa ir domāta tieši Jums. Vairāki izmēri, cena sākot no 400€.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Šī lapene ir būvēta no brusām, un ir izcils risinājums Jūsu vakaru pavadīšanai. Sākot no 600€.

Gartenl.Arī šī dēļu lapene ir iecienīta atpūtnieku vidū, jo tajā var ielikt grilu. Sākot no 300€. Būvniecība izmantoti ēvelēti block-house dēļi.

lapene

Grill-Kota mit Tür und Fenster

Šīs lapenes cena sākas no 300€.

Grillhouse

Šī nelielā mājiņa guva milzīgu atziņu Norvēģijā, bet pēdējā laikā gūst arī Latvijā. Izcila iespēja paslēpties tajā no pilsētas burzmas. Cena sākot no 650€.

norge

Pasūtot kādu no precēm, iespējama tās uzstādīšana. Visas mājiņas iepriekš var tikt nokrāsotas.

 

Dārza mēbeles

Dārza mēbeles

Uzņēmuma piedāvājumā ir arī izcilas idejas Jūsu dārza dizainam. Mūsu ražotās mēbeles ne tikai izcili ietilps Jūsu dārza ainavā, bet arī iepriecinās ar savu izcilo kvalitāti. Galdi, soli, bērnu šūpoles – ir tikai dažas preces no kopējā klāsta. Mūsu preces ir ražotas gan no skujkoka, gan no masīvkoka (ozols, osis un goba). Preces tiek piedāvātas par izdevīgu cenu ar piegādi.

Gardent.2Izcils risinājums siltu vakaru pavadīšanai dārzā. Lejā priede. Virsma no masīva. Cena no 280€.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Šis galds maksā vien 210€. Ražots no priedes.

Jau kopš senseniem laikiem pagalmus rotā akas, taču pēdējā laikā tām piemīt arī dekoratīvas funkcijas. Mūsu uzņēmums piedāvā Jums šo aku no skujkoka, cena sākot no tikai 120€.

Gartenbr.

Bērnu šūpoles un pat veselas bērnu pilsētiņas ir arī starp mūsu piedāvātajām precēm.

-88693455

Šūpoļu cena sākas no 70€.

beerni

Pedejais_akords_firma__quot_Ab_1

Bērnu pilsētiņa sākot no 250 €. Realizējam arī Jūsu idejas.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Šīs tualetes cena ir 200 €.

Pēc Jūsu pasūtījuma izgatavosim arī citas koka preces dārzam.

 

Mieti

Mieti

2012. gada vasarā uzņēmumā ekspluatācijā tika nodota mietu ražošanas līnija. Kopš tā laikā mēs nepārtraukti ražojam dažāda garuma un diametra skujkoku mietus. Mieti ir ne tikai izcils būvmateriāls žogiem, bet arī izcils materiāls Jūsu dīķu krastu stiprināšanai. Lai produkcija kalpotu ilgāk, piedāvājam imprignētus mietus. Cena sākot no 1,30 €/gb. Pērkot lielāko daudzumu, iespējamas atlaides. Iespējama piegāde.

poleImprignētie mieti

mieti

Neimprignētie mieti

 

Zāģmateriāli

Zāģmateriāli

Piedāvājumā ir dažāda garuma un dažādu izmēru zāģmateriāli. Iespējams iegādāties gan ēvelētus, gan neēvelētus materiālus. Materiālus iespējams piegādāt. Pērkot preces lielā apjomā, iespējama papildus atlaide. Ražojot materiālus, mēs izmantojam vietējās izejvielas.

Viens no populārākajiem produktiem ir vagondēļi. Uzņēmums piedāvā gan skujkoku (priede, egle), gan lapkoku (apse, alksnis) vagondēļus. Lapkoku vagondēļi ideāli atbilst iekštelpām. Cena sākot no 3,50 € par 1m2.

vagonka

 

Pēdējā laikā arvien iecienītāki kļūst apšuves dēļi jeb block house.
Šie dēļi ne tikai uzlabos Jūsu celtnes izskatu, bet arī ir fantastisks materiāls veco māju siltināšanai. Sortimentā iespējami dažādi izmēri un garumi. Tā kā dēļus visbiežāk izmanto ārējai apšuvei, mēs piedāvājam materiālu no skujkoka. Šī materiāla cena sākas no 7€ par 1m2.

Lagergeb.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Par iecienītu materiālu terasēm jau ir kļuvuši dēļi. Tie tiek ražoti no priedes, egles vai lapegles. Pieejami vairāki izmēri. Dēļus iespējams imprignēt. Piedāvājumā ir arī neimprignēti dēļi. Cena sākas no 7€ par 1m2.

terase i grilhys 001

Jau vairākus gadus uzņēmums izgatavo ēvelētus materiālus pēc pasūtījuma. Mēs garantējam ātru un kvalitatīvu izgatavošanu.

material

Tāpat piedāvājam neēvelētus koka būvmateriālus par izdevīgām cenām.

Paletes, borti un industriālā koksne

Paletes, borti un industriālā koksne

Kopš savas dibināšanas uzņēmums ražo dēļus EPAL un CP paletēm. Piedāvājumā ir 1. un 2. klases materiāls no lapukokiem un skujkoka. Tāpat iespējams nopirkt standartizmērus: 22x100x1200, 22x145x1200 and 22x145x800.

Pēc individuālajiem pasūtījumiem izgatavosim arī nestandarta izmēra dēļus.

Par populāru preci kļuvuši skujkoku industriālie borti. Tos ražo gan no viena dēļa, gan no diviem. Pirms pārdošanas tie tiek žāvēti kamerā un sertificēti atbilstoši HT standartiem.

pallet

rsz_eur_tara_004